Do Fortnite'a nadchodzi kolejna broń

​W Fortnite: Battle Royale nigdy nie ma przestoju, jeśli chodzi o nowe dodatki w grze w postaci broni. Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że zostanie dodana nowa strzelba, a teraz już wiemy, że nadchodzi karabin snajperski. Poznaliśmy już sporo szczegółów.

Epic Games słynie z tego, że nie zatrzymuje się z dodawaniem kolejnych broni do swojego battle royale’a. Wielu graczom to przeszkadza, gdyż niektóre z broni lub przedmiotów zupełnie zmieniają charakter rozgrywki, przez co niekiedy trzeba się "aklimatyzować" od nowa jak do całkiem innego tytułu. Amerykanie z Epic Games nie zwracają na to jednak wielkiej uwagi, gdyż nadchodzi kolejna broń - tym razem snajperska.

Reklama

O dziwo, o nowym "Storm Scout Sniper" wiemy już bardzo dużo. Pojawi się ona na publicznych serwerach wraz z najnowszą aktualizacją, czyli prawdopodobnie w środku przyszłego tygodnia. Karabin zostanie dodany w dwóch klasach rzadkości - legendarnym oraz epickim, co oznacza, że snajperka będzie bardzo rzadko dostępna na serwerze.

Ponadto poznaliśmy większość danych tejże broni. Strzał w "ciało" rywala będzie zadawał aż 85 punktów obrażeń, pojemność magazynku będzie wynosiła sześć nabojów oraz, co akurat było oczywiste - karabin będzie działał na ciężką amunicję.

Co prawda informacje są niepotwierdzone jeszcze przez Epic Games, więc część parametrów może ulec zmianie, lecz jak wiemy, te pogłoski bardzo często mają swoje dokładne odzwierciedlenie w przypadku aktualizacji.

Dowiedz się więcej na temat: Fortnite

Reklama

Najlepsze tematy