CS:GO otrzymało naklejki z serii Halo

​Popularne CS:GO dostało kilka dni temu nową aktualizację, wprowadzającą między innymi skórkę na postać. Większą ciekawostką jest jednak coś, czego w Counter-Strike: Global Offensive jeszcze nie było - cross-promocja innej gry, czyli The Master Chief Collection, debiutującego wkrótce na Steamie.

W ramach tej inicjatywy Valve dodało do swojej strzelanki nowy pojemnik z naklejkami w trzech wersjach: papierowej, holograficznej i foliowanej. Otrzymujemy zestaw obrazków związanych z serią Halo, jak hełm Master Chiefa, medal Killjoy z trybów sieciowych Halo, czy też naszywkę Spartan.

Reklama

Kolejnym elementem promocji jest fakt, że wszystkie osoby, które kupią i zagrają w The Master Chief Collection na Steamie, otrzymają w CS:GO także zestaw muzyczny, z legendarnymi kawałkami z serii Halo odgrywanymi po zakończeniu rundy. Brzmi całkiem ciekawie, co zaprezentowano na Twitterze:

Aby dostać ten prezent, musimy zaliczyć co najmniej pięć godzin w Halo: The Master Chief Collection. Zestaw odświeżonych odsłon słynnej serii futurystycznych strzelanek debiutuje na Steamie już na początku przyszłego tygodnia, 3 grudnia. Na Xbox One jest dostępny już od listopada 2014 roku.

Premiera na PC będzie jednak okazją, by wzbogacić kolekcję o odświeżoną kampanię z Halo: Reach. Następne części będą wprowadzane na komputery osobiste zgodnie z chronologią wydarzeń, a więc następne będzie Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3: ODST i Halo 3, Halo 4 oraz Halo 5: Guardians.

Halo Infinite, całkiem nowa odsłona serii, i tak została już potwierdzona na PC, więc można tylko zakładać, że zostanie w jakiś sposób włączona do Kolekcji już po premierze. Ten tytuł powinien ukazać się po koniec przyszłego roku, jako produkcja startowa na nowej konsoli Microsoftu.

Dowiedz się więcej na temat: Halo: The Master Chief Collection

Reklama

Najlepsze tematy