Counter-Strike: Gracz urządził wyścig samochodowy na mapie dust2

​Wyścigi samochodowe na kultowej mapie dust2? Czemu nie, dzięki modyfikacji do gry Assetto Corsa jest to jak najbardziej realne do zrealizowania.

Użytkownik o pseudonimie Shifter postanowił pochwalić się swoimi umiejętnościami w grze Assetto Corsa na mapie dust2 znanej z Counter-Strike'a. Jest to realne dzięki specjalnej modyfikacji do popularnej gry wyścigowej.

Reklama

Skillem postanowił popisać się również inny użytkownik, który opublikował materiał wideo z tego zdarzenia. Mod jest dostępny za darmo i pobrać go może każdy z sieci. Warto wspomnieć, że najnowsza aktualizacja do CS:GO wprowadziła niemałe zmiany do mapy dust2.

Przede wszystkim odwrócono drzwi na Midzie, zmniejszono trochę widoczność w całej lokacji czy przeniesiono okna obok rampy w punkcie A. Oprócz tego zmiany przeprowadzono też w innych miejscówkach znanych z nowego CS-a np. Overpass. Assetto Corsa zadebiutowało w 2014 roku a za produkcję odpowiada studio Kunos Simulazioni.

W dużym skrócie jest to symulacja wyścigów, w której nie brakuje sporej liczby licencjonowanych samochodów od prototypów, modele koncepcyjne czy kultowe marki związane z F1, czy serią GT.

W tworzeniu gry uczestniczyło wielu ekspertów w tym zawodowych kierowców, z kolei projekt funkcjonuje na autorskim silniku. Grafika korzysta z różnych zaawansowanych rozwiązań jak choćby HDR, blur oraz dynamiczne oświetlenie.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Counter-Strike

Reklama

Najlepsze tematy