Cheaty nie pomogły oszustowi wygrać zawodów w Fall Guys: Ultimate Knockout

​Cheaterzy to duży problem dla graczy cieszącego się ogromną popularnością Fall Guys: Ultimate Knockout. Jednak narzędzia pozwalające uzyskać przewagę nad pozostałymi uczestnikami rozgrywki nie zawsze pomagają, gdy ktoś nie ma nawet najmniejszych umiejętności lub prześladuje go pech.

Fall Guys: Ultimate Knockout to gra, która obecnie cieszy się ogromną popularnością, do czego w pewnym stopniu przyczyniła się kampania reklamowa prowadzona przez streamerów na Twitchu. Niestety, jak to bywa w grach nastawionych na rozgrywkę sieciową wraz z uczciwymi graczami pojawiło się całkiem sporo oszustów, próbujących wygrać z wykorzystaniem zabronionych narzędzi. Jak się okazuje, są przypadki osób, którym nawet tego rodzaju wspomagacze nie gwarantują zwycięstwa, o czym przekonał się jeden z cheaterów, próbujący złapać w trakcie zawodów koronę zapewniającą wygraną.

Reklama

Całość zarejestrował streamer FaZe, który trafił na oszusta będącego dzięki "hakom" pierwszym na mecie, ale - jak widzimy na klipie - nie potrafił on wykonać ostatecznej czynności, czyli złapać koronę. W konsekwencji, mimo użycia wspomagacza, poniósł klęskę w rozgrywce. Widzimy więc, że nawet mimo użycia cheatów należy posiadać chociaż odrobinę umiejętności lub nie dopuścić do zaliczenia wpadki. Mimo, że cheaty pozwalają uzyskać niezasłużoną przewagę to jednak nie zawsze pomagają.

"Haki" pozwalające uzyskać większą prędkość to dość popularne rozwiązanie stosowane przez cheaterów i zdaje się, że Fall Guys: Ultimate Knockout jest nim przepełniony. Deweloperzy ze studia Mediatonic odpowiedzialni za projekt przyznali w oświadczeniu przesłanym redakcji Polygon, iż pracują nad wprowadzeniem stosownej poprawki do gry, więc można mieć nadzieję, że niebawem sytuacja przynajmniej w sporym stopniu będzie opanowana.

Dotychczas Fall Guys: Ultimate Knockout na Steam kupiło ponad 2 miliony graczy.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: ​Fall Guys: Ultimate Knockout

Reklama

Najlepsze tematy