CDL Seattle: Czy Chicago Huntsmen zdobędzie tytuł w nowym składzie?

Chicago Huntsmen - logo /AFP

Normalnie do jednego worka z Guerrillas, Legionem i Surge wrzuciłbym Londyn, ale wciąż odnoszę wrażenie, że ten skład jest zbyt mocny na papierze, żeby kontynuować tę słabą passę. Po stronie Royal Ravens tym razem stoi również ich grupa. Z nowym dodatkiem w składzie walka z Guerrillas i Surge nie wydaje się aż tak dużym wyzwaniem. Wizyta w playoffach na pewno dobrze zrobiłaby Londynowi.

Reklama

Sporo do udowodnienia ma również OpTic. Z jednej strony zobaczyliśmy podczas CDL Florida drużynę, na którą czekaliśmy od długich miesięcy. Z drugiej jednak strony, z silną drużyną w pełni formy spotkali się tak naprawdę dopiero w finale, nie ujmując niczego pierwszemu sukcesowi Toronto Ultra. OGLA dostaje teraz doskonałą szansę, żeby udowodnić swoją formę z ROKKR i Huntsmen w grupie.

Przed weekendem w Seattle mamy zdecydowanie dużo więcej pytań niż odpowiedzi. Stawka w Call of Duty League wyrównuje się z turnieju na turniej, zaczynają budzić się coraz to kolejne drużyny i powoli dochodzimy do sytuacji, gdzie naprawdę ciężko jest wybrać zwycięzców poszczególnych spotkań. Kto wie, może i tym razem dostaniemy niespodzianki rodem z Florydy i kolejny tytuł CDL trafi na konto nowej drużyny.

Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty
Najlepsze tematy

Reklama

Reklama