Call of Duty: Warzone - twórcy otworzyli bunkry i zdradzili ich tajemnice

Jedna z większych zagadek Call of Duty: Warzone rozwiązana. Najnowsza aktualizacja do gry udostępniła graczom zablokowane wcześniej bunkry.

Call of Duty: Warzone skrywa pewne tajemnice, a jedną z nich udało się ostatecznie rozwiązać. Chodzi o bunkry, które do momentu wydania najnowszej aktualizacji do popularnego battle royala były zamknięte dla graczy zastanawiających się, co może się kryć wewnątrz. Poprawka zmieniła to jednak i w praktyce, by dostać się do danego bunkra należy odszukać w rozsianych po mapie skrzyniach specjalną kartę dostępu. W bunkrze natomiast znajdziemy wysokiej jakości łupy w postaci broni, wyposażenia oraz pieniędzy.

Reklama

Są także tajemnicze zamknięte drzwi. Co ciekawe, w teorii nie wszystkie bunkry zostały otwarte, a wciąż zablokowany jest ten oznaczony numerem 11, aczkolwiek użytkownikom Warzone udało się do niego dostać dzięki wykorzystaniu drona zwiadowczego oraz glitcha. Odkrycie zaskakuje, bowiem w środku twórcy umieścili... broń atomową. Wzmiankę o niej znajdziemy również bezpośrednio w plikach gry, w których odszukano model o nazwie "nuke_coreless" i jest ona najpewniej związana z planowanym przez deweloperów wydarzeniem. Dobrze więc, że zagadka skrywana przez bunkry została wreszcie rozwiązana.

Call of Duty: Warzone od początku przyciąga uwagę wielu graczy, w tym niestety cheaterów, przez których ze wspólnego grania z posiadaczami PC rezygnują konsolowcy celowo dezaktywując opcję crossplay.

Infinity Ward nie zostawia sprawy własnemu biegowi i robi wiele, aby zmniejszyć przypadki oszustów w ich produkcji, o czym świadczy wprowadzony system weryfikacji SMS-owej, obowiązkowej dla wszystkich nowo założonych kont. Co ciekawe, na przytoczoną metodę zabezpieczenia skarżą się sami cheaterzy, przyznając, że niekiedy powrót do tytułu po banie jest niemożliwy, ponieważ ich numer telefonu znajduje się na zablokowanym profilu, a przejście na nowy numer ich zdaniem nie jest wcale tak proste, jak założenie kolejnego profilu.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Warzone

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje