Call of Duty: Warzone - płatny skin jest najwyraźniej silniejszy niż podstawowa wersja MAC-10

​Jeden z popularnych YouTuberów Call of Duty: Warzone trafił ostatnio na bardzo nieciekawy błąd. Okazuje się, że płatny blueprint MAC-10 zadaje więcej obrażeń niż jego podstawowa wersja.

Call of Duty: Modern Warfare wprowadziło do świata popularnego FPS-a system blueprintów. Zamiast zwykłych skinów, które nakłada się w większości multiplayerów na bronie, tutaj zyskujemy dostęp do schematu wyposażonego w określony zestaw dodatków. Broń zmienia również swoją nazwę i oferuje alternatywny wygląd.

Reklama

Największą zaletą blueprintów jest oczywiście ich skin. Większość graczy kupuje więc schematy, które podobają im się wizualnie i którymi mogą potem świecić po oczach swoim rywalom. Blueprinty w swoim założeniu nie miały żadnych innych benefitów. W pewnym momencie do gry trafił jednak błąd, który sprawiał, że EBR-14 ze skinem zadawał więcej obrażeń w głowę niż jego zwykła wersja. To samo przytrafiło się teraz popularnemu SMG.

Blueprint Gallantry do MAC-10 zadaje o blisko 30 procent więcej obrażeń niż zwykła wersja, jak poinformował ostatnio na swoim kanale YouTube JGOD. W samą głowę schemat zadaje 40 obrażeń w porównaniu do 30 w wykonaniu standardowej wersji.

Jest to oczywiście niezamierzony raczej przez Treyarch zabieg, który niedługo powinien ulec zmianie. Warzone wciąż cierpi jednak na regularne bugi i exploity, a aktualny element "pay 2 win" nie pomaga raczej wizerunkowi gry.

Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Warzone

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL