Call of Duty: Warzone - bunkier 11 głównym miejscem spotkań, gracze zawieszają broń

​Jeden z odblokowanych przez twórców Call of Duty: Warzone bunkrów stał się obiektem częstych odwiedzin graczy, którzy na czas przebywania w tym miejscu w większości przypadków zawieszają wymianę ognia z przeciwnikami.

W ramach najnowszej aktualizacji do Call of Duty: Warzone deweloperzy odblokowali wejścia do budzących od samego początku pewną tajemnicę bunkrów i jak się finalnie okazało nie mają one nic szczególnie interesującego do zainteresowania.

Reklama

Na nietypowy pomysł wykorzystania bunkra 11 jako miejscówki do spotkań wpadli natomiast gracze, którzy przychodzą tam w całkiem sporych grupach. Powód jest jednak dość konkretny bowiem właśnie w bunkrze oznaczonym numerem 11 znajdziemy rozmaite easter-eggi, a także schematy broni.

Jeśli ktoś oczekiwał, że na miejscu dochodzi do licznych wymian ognia to poczuje srogie rozczarowanie, ponieważ wiele osób postanawia zawiesić broń spotykając się z innymi użytkownikami.

Idealnie obrazuje to udostępniony na Reddicie obrazek, którego autor po otworzeniu bunkra nie został zaatakowany przez wrogą ekipę przeglądającą dostępne na miejscu rzeczy. Jeszcze ktoś inny wspomina, że grając wraz z bratem przed bunkrem spotkali wrogą drużynę czekającą aż ktoś otworzy im wejście do bunkra i kiedy tylko ich ujrzeli natychmiast upuścili broń. Następnie po dostaniu się do środka gracze zabrali interesujące ich schematy bez zabijania kogokolwiek.

Co ciekawe nie brak głosów, że przed wspomnianym bunkrem gromadzi się nawet pół lobby więc dobrze, że uczestnicy rozgrywki w większości przypadków są pokojowo nastawieni i chociaż na chwile potrafią zrobić sobie przerwę od walki. Raczej wcześniej nikt nie przypuszczał, żeby w tego rodzaju produkcji było miejsce umiejące jednoczyć większość ludzi.

Call of Duty: Warzone od samego początku gromadzi tłumy fanów. W pierwszych miesiącach po premierze w darmowego battle royala autorstwa Infinity Ward zagrało w niego przeszło 50 milionów osób. Niestety w tej grupie nie brak cheaterów, aczkolwiek deweloperzy starają się możliwie najskuteczniej z nimi walczyć czego efektem jest np. wprowadzony system weryfikacji SMS.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Warzone

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje