Burger King rozpoczyna współpracę z FaZe Clan

​Jedna z najpopularniejszych organizacji na całym świecie dorobiła się kolejnego sponsora. Tym razem można spodziewać się soczystych, amerykańskich burgerów.

Ostatnie prawne problemy oraz słaby PR krążący wokół FaZe Clanu najwyraźniej nie zraził fastfoodowego giganta. Organizacja poinformowała wczoraj na Twitterze, że Burger King dołącza do ich imponującej listy partnerów.

Reklama

Obie strony mają już za sobą pierwszy livestream. Czwórka popularnych graczy Fortnite, Temperrr, Cizzorz, liljarviss oraz Dubs streamowali razem z Burger Kingiem wczoraj, w ramach promocji nowego burgera, Impossible Whopper.

Nie jest to również pierwszy raz, kiedy Burger King angażuje się w świat esportu oraz content creatorów. Pod koniec zeszłego roku CourageJD oraz Scump, dwóch popularnych twórców ze świata Call of Duty, zostało zaangażowanych do kampanii z DoorDash. Wtedy chodziło o dostarczanie ciepłych burgerów pod same drzwi klienta, teraz Burger King rozpoczyna współpracę z FaZe Clanem, poszerzając swoje menu.

Jak widać już po pierwszych efektach tej kooperacji, dla FaZe jest to źródło kolejnego contentu, z którego na pewno ucieszą się ich fani.

Dowiedz się więcej na temat: burger king

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL