Błyskawiczna porażka Venatores z EnVyUs Academy

Venatores w fatalnym stylu przegrało z EnVyUs Academy 2:0 w meczu fazy grupowej X-BET.co International.

Mecz fazy grupowej turnieju X-BET.co International pomiędzy polską i francuską formacją rozpoczął się na Inferno. Niestety tam Francuzi byli bardzo dobrze przygotowani i w efekcie rozbili Venatores w pierwszej połowie 13:2.

Druga połowa była jedynie zwieńczeniem dzieła zwycięstwa i mapa ostatecznie zakończyła się zwycięstwem EnVyUs Academy 16:5. Na pewno bardzo zawiódł Patryk "Patitek" Fabrowski, który ustrzelił zaledwie sześć fragów.

Niestety tylko niewiele lepiej było na Trainie. Już po pierwszej połowie można było przewidywać, że Francuzi nie będą mieli większych problemów z pokonaniem Venatores. Prowadzili do zamiany stron 10:5 po TT, co było ogromną ich przewagą.

W drugiej części dali wygrać polskiej drużynie zaledwie dwie rundy, a sami zwyciężyli w sześciu i ostatecznie odnieśli zwycięstwo 16:7.