BLAST Rising - dziś walczy AVEZ

​Wczoraj do grona drużyn, które awansowały do play-offów dołączyły Japaleno oraz FATE. Do ostatnich minut ważyły się losy kto przejdzie dalej, bowiem o awansie do fazy play-off zadecydował bilans rund. Movistar Riders mimo dobrego występu w pierwszym tygodniu, nie zdołało wywalczyć promocji do fazy pucharowej.

Dziś do akcji wkroczy druga polska drużyna - AVEZ Esport. Ośmiornice ponownie zobaczymy z Pawłem "byali" Bielińskim w składzie, wszak Michał "MOLSI" Łącki wciąż boryka się z problemami zdrowotnymi. K

Reklama

olejną zmianą jest obecność Karola “rallena" Rodowicza w szeregach Team Secret, które odsunęło na ławkę rezerwowych Filipa “tudsoNa" Tudeva na prośbę zawodnika.

Grupa D to najbardziej wyrównany koszyk w całym turnieju. Wyłącznie Heretics wybiło się przed stawkę, a pozostałe trzy drużyny mają równe szanse na awans. AVEZ będzie bronić honoru polskiej sceny, po tym jak x-kom AGO odpadło z turnieju wygrywając zaledwie jedną mapę.

Dzisiejsze spotkania rozpoczną się ponad godzinę szybciej. Mecze rewanżowe wyglądają następująco:

  • 15:45 - Heretics vs sAw
  • 17:00 - AVEZ vs Heretics
  • 18:15 - Secret vs Heretics
  • 19:30 - sAw vs Secret
  • 20:45 - sAw vs AVEZ
  • 22:00 - AVEZ vs Secret


Transmisja z BLAST Rising by Fantasyexpo dostępna jest w języku polskim na kanale ESPORT NOW, natomiast angielski stream można zobaczyć na BLASTtv.

materiały prasowe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje