Artysta przedstawia League of Legends z perspektywy pierwszej i trzeciej osoby

​MOBA pokazana w nieco innym świetle.

Na zrealizowanie tego nietypowego eksperymentu zdecydował się Shen YH, artysta, który swoje pomysły opublikował na swoim koncie ArtStation - TUTAJ.

Reklama

Chociaż nie ma tu oczywiście mowy o jakimkolwiek gameplayu, czy bardziej zaawansowanym UI, już sama zmiana perspektywy wydaje się dosyć ekscytująca. Na kilku grafikach widać między innymi Ahri, Ashe oraz Jhin, zarówno z kamerą zza pleców jak i z pierwszej osoby. Drobne detale w pracy Shena jasno dają do zrozumienia, że jest mocno zaangażowany w grę i chciał zabawić się koncepcją, do jakiej przyzwyczaiło nas przez lata League of Legends.

W tym przypadku bardziej imponuje sposób wykonania niż sam pomysł. Przez rynek gier wideo przewijało się bowiem kilka reprezentantów tego gatunku z kamerą z trzeciej osoby. Najpopularniejszym przykładem jest oczywiście Smite, który do teraz cieszy się zainteresowaniem zarówno wśród fanów esportu, jak i gier wideo.

Ciężko też uwierzyć, żeby Riot kiedykolwiek zdecydował się na przeprowadzenie tak wielkiej rewolucji w swojej grze. Czasami można jednak pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i spojrzeć na swój ulubiony multiplayer z nieco innej perspektywy.

Dowiedz się więcej na temat: League of Legends

Reklama

Najlepsze tematy