Alior Bank szykuje ofertę dla graczy League of Legends

​W kanałach social media Alior Banku znalazła się zapowiedź jego zaangażowania w esport. To potwierdzenie pogłosek, które krążyły w świecie bankowym już od początku marca.

W kuluarach mówi się o pierwszym produkcie skierowanym do graczy esportowych i współpracy z jednym znanych producentów gier, firmą Riot Games.

Reklama

To może być oferta, na jaką fani popularnej MOBY czekali w Polsce od dawna. Szczegóły zgodnie z zapowiedzią poznamy dopiero w połowie maja, jednak już teraz bank zachęca nas do wejścia do gry hasłem "Let’s play".

Z nieoficjalnych informacji, których w marcu bank nie potwierdzał, wynika, że nowy produkt to efekt współpracy Alior Banku, Mastercard i Riot Games, a nowość to karta z wizerunkiem postaci z gry League of Legends i możliwość zbierania punktów za transakcje płatnicze.

Zainteresowanie branży finansowej esportem nie powinno dziwić, ponieważ rozwija on się w zawrotnym tempie. League of Legends od studia Riot Games to jedna z najchętniej instalowanych gier w historii z gatunku.

Wydana w 2009 r. produkcja jest stale rozwijana, a po dekadzie od premiery we wrześniu 2019 r. w tzw. LoL-a grało dzień w dzień 8 mln osób naraz.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: League of Legends

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje