AGO w finale drabinki wygranych Mother Russia 2

AGO Gaming z kolejnym małym sukcesem w rozgrywkach internetowych. Polska formacja awansowała do finału drabinki wygranych Mother Russia 2.

W kolejnym meczu w ramach rozgrywek AGO zmierzyło się z eXtatus, z którym Polacy zmierzą się w walce o awans do ESL Pro League 7. Tym razem jednak drużyny stoczyły pojedynek ze sobą w rozgrywkach internetowych.

Reklama

Na pierwszej mapie w pierwszej połowie doszło do dość wyrównanej walki pomiędzy drużynami. Lepiej z wymiany wyszli podopieczni Mikołaja "miNIr0xa" Michałkówa, wygrywając połowę 9:6. Po zmianie stron na mapie dominowała już tylko polska formacja, która zgarnęła siedem odsłon z rzędu, dość łatwo obejmując prowadzenie.

Podrażnieni zawodnicy eXtatus na drugim placu boju zaczęli grę po stronie antyterrorystów, udanie broniąc się przed atakami rywali. "Anioły" miały spory problem, by przeciwstawić się przeciwnikowi, mając do niego dość dużą stratę (4:11).

Po zmianie stron role się jednak odwróciły i to wicemistrzowie Polski zaczęli konsekwentnie gonić oponenta, by ostatecznie przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

  • AGO Gaming - eXtatus 2:0 (16:6 - cobblestone, 16:14 - mirage)

Patryk Głowacki

Dowiedz się więcej na temat: Mother Russia 2 | AGO Gaming

Reklama

Najlepsze tematy