​AGO Esports triumfatorem OGA Counter PIT

Pierwsze zwycięstwo AGO Esports w nowym składzie stało się faktem. Polska formacja okazała się najlepszą w OGA Counter PIT, pokonując w finale EURONICS.

Droga „Jastrzębi” do zwycięstwa w zmaganiach zaczęła się od fazy grupowej, gdzie AGO z jednym zwycięstwem na cztery spotkania osiągnęło fazę pucharową. W niej podopieczni Mikołaja „miNIr0xa” Michałkówa nie mieli jednak sobie równych.

W wielkim finale zmagań mistrzowie Polski zmierzyli się z EURONICS. Obie formacje miały okazję mierzyć się ze sobą podczas finału drabinki wygranych, gdzie Polacy pewnie pokonali przeciwnika. Następnie jednak niemieccy zawodnicy pokonali HAVU Gaming, dając sobie okazję do rewanżu.

Ten jednak nie miał miejsca. Ponownie przewaga AGO nie ulegała wątpliwości. Jedynym momentem, kiedy EURONICS podjęło wyrównaną walkę z przeciwnikiem, była pierwsza połowa walki na mirage, która zakończyła się wynikiem 8:7 dla Polaków. Oprócz tego Mateusz „TOAO” Zawistowski i spółka pewnie kroczyli do zwycięstwa, ostatecznie zamykając mecz w dwóch mapach.

AGO Esports – EURONICS 2:0 (16:5 – inferno, 16:8 – mirage)

Za zwycięstwo „Jastrzębie” otrzymały 18.000 dolarów. Przegrani z kolei mogą pocieszyć się nagrodą pieniężną w wysokości 10.000 dolarów.

Reklama

Patryk Głowacki

Dowiedz się więcej na temat: AGO Esports | euronics | oga counter pit

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje