x-kom team przegrywa z Epsilon

X-kom Team uległ na dwóch mapach drużynie Epsilon w ćwerćfinale x-bet.co Invitational 4. Spośród polskich drużyn do półfinału może jeszcze awansować Izako Boars.

Polscy gracze nie najlepiej rozpoczęli rozgrywkę na wybranej przez siebie mapie Dust2. Wygrane dwie pierwsze rundy nie dodały wiatru w żagle na kolejne rundy. Gra Polaków zacięła się, co wykorzystali gracze Epsilon, którzy zdobywali coraz więcej rund przewagi. Po pierwszej połowie międzynarodowa formacja prowadziła z Polakami 10:5.

Rywale Polaków bardzo dobrze rozpoczęli drugą część spotkania. Zwyciężyli w pięciu kolejnych początkowych rundach, grając po stronie CT. Zawodnicy x-kom team nie zdołali odrobić strat i ostatecznie przegrała mapę 16:10.

x-kom team - Epsilon 10:16 (Dust2)

Mirage wybrany przez Epsilon upłynął pod znakiem dominacji "gospodarzy" tej lokacji.  Międzynarodowy skład rozgromił Polaków w pierwszej połowie 11:4, grając po stronie atakującej i niewiele wskazywało na to, że x-kom team będzie w stanie odrobić straty.

Po zamianie stron Biało-Czerwoni postawili znacznie trudniejsze warunki rywalowi. "STOMP" wraz z kolegami zaczęli w dość szybkim tempie odrabiać straty do rywala. Niestety, Epsilon "obudził" się w odpowiednim dla siebie momencie i nie dopuścił do utraty prowadzenia. Ostatecznie mapa zakończyła się takim samym wynikiem jak Dust2 i to międzynarodowa drużyna awansowała do półfinału rozgrywek

x-kom team - Epsilon 10:16 (Mirage)