Virtusi grają dalej w Kijowie!

Virtus.pro pokonało Red Reserve 2:0 w meczu przegranych turnieju Bets.net Masters w Kijowie. Wygrana Polaków przedłuża ich udział w ukraińskim turnieju.

Mecz Virtus.pro z Red Reserve był zaskakująco łatwą przeprawą dla polskich graczy. Szwedzi wybrali Inferno jako swoją mapę i to od niej rozpoczął się pojedynek.

Niespodziewanie to Virtusi lepiej czuli się na tym placu boju. Po pierwszej, dość wyrównanej połowie Polacy prowadzili 8:7 po stronie CT.

Polscy gracze prawdziwy popis swoich umiejętności dali w drugiej połowie, gdy oddali Red Reserve zaledwie jedną rundę, wygrywając ich aż osiem i ostatecznie pokonując rywala 16:8.

Podobny przebieg miała rozgrywka na Mirage. Tam Virtusi wygrali pierwszą połowę 9:6, pomimo porażki w rundzie pistoletowej. Druga część również należała do Polaków i to Virtus.pro pokonało rywala, tym razem do siedmiu.