Virtus.pro lepsze od GODSENT

Virtus.pro po emocjonującym spotkaniu pokonało GODSENT 2:1 w meczu drabinki przegranych turnieju Bets.net Masters w Kijowie.

Virtusi niespodziewanie okazali się słabsi na wybranym przez siebie Cobblestone’ie. Zawodnicy GODSENT zdominowali polski zespół od początku. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Szwedów 10:5.

Po zamianie stron polska ekipa zdołała wywalczyć zaledwie jedną rundę. Mapa zakończyła się wyraźnym zwycięstwem GODSENT 16:6.

Drugą mapą był Cache. Rzecz jasna faworytem była szwedzka formacja, której wyborem był właśnie ten plac boju.

Na szczęście Virtusi powrócili do dobrej dyspozycji na mapie rywala. Co prawda po pierwszej połowie przegrywali 7:8 po stronie terro, lecz wszystko zmieniła druga część gry. Gracze Virtus.pro byli świetnie przygotowani po stronie broniącej i ostatecznie ugrali tę mapę 16:11.

Największe emocje czekały kibiców na decydującej mapie - Mirage. W początkowej fazie wiele wskazywało na to, że Virtus.pro poradzi sobie ze szwedzkim rywalem. Przegrali pierwszą połowę zaledwie 7:8, grając po trudniejszej stronie terro.

GODSENT udowodniło jednak, że również potrafi atakować na Mirage’u. Do samego końca obie drużyny trzymały kibiców w napięciu. Ostatecznie to Virtus.pro wygrało wyrównany bój 16:14 i zmierzy się z Fragsters.