Powrót do przeszłości w Fortnite?

Ósmy sezon Fortnite: Battle Royale nadchodzi wielkimi krokami. Wraz z nim mnożą się teorie, jaki będzie motyw przewodni. Powstała teoria, że nowa kampania będzie nawiązywała do przeszłości gry.

Kilka tygodni temu twórcy dołączyli do gry "Tryb klasyczny". Polegał on na tym, że przywrócono dawne przedmioty oraz bronie, dzięki czemu gracze mogli umownie cofnąć się w czasie i poczuć się jak wtedy, gdy rozpoczynali swoją przygodę z tytułem od Epic Games. Tryb stał się popularny w Fortnite, lecz nie był aktywny przez długi czas.

Reklama

Według jednego z graczy - zjawiska, które aktualnie obserwujemy w grze, czyli m.in. trzęsienia ziemi mają spowodować, że w uniwersum cofnie się czas i znów będzie można doświadczyć miejsca, których obecnie nie ma czy przedmioty z gry. Być może wypuszczenie wyżej wspomnianego trybu było swoistym testem od Epic Games, czy wśród graczy istnieje zainteresowanie tematyką przeszłości.

Oczywiście to są jedynie domysły i nie zostało nic potwierdzone przez amerykańskie studio. Tematy kolejnych sezonów są ściśle strzeżoną tajemnicą Epic Games i dopiero na kilka dni przed inauguracją będziemy mogli dowiedzieć się więcej na temat pewnych informacji o ósmym sezonie Fortnite: Battle-Royale. 

Krzysztof Chałabiś

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje