Helikopter wylądował w Fortnite!

Niedawno Epic Games zrezygnowało z Burzolotu (rodzaj samolotu w Fortnite), a teraz do gry zostaje dodany Helikopter. Jednak nie jest on używany do latania.

Bez żadnych zapowiedzi ze strony Amerykanów, do gry został dodany Helikopter. Jest to swego rodzaju nowość, gdyż większe zmiany w rozgrywce były dużo wcześniej zapowiadane przez producentów gry. Model samolotu znajduje się w Mokrych Moczarach oraz Wypasionej Wyrwie. "Moczary" są przedmiotem wielu teorii spiskowych od kilku sezonów.

Reklama

W przeszłości gracze Fortnite byli świadkami inwazji różnorakich zombie. Być może helikopter zwiastuje "desant" nowych stworzeń na mapę, które będą utrudniały walkę z przeciwnikami. Podczas zapowiedzi ósmego sezonu pojawiły się teorie, że zombie lub inne potwory mogą wrócić, choć większa część użytkowników nie była z tego faktu zadowolona.

Tajemnica powodu obecności helikoptera powinna być sukcesywnie rozwiązywana w najbliższych dniach. Epic Games bardzo lubi skłaniać swoich graczy do snucia kolejnych teorii, by potem udowadniać, że niewiele one miały wspólnego z rzeczywistością.

Krzysztof Chałabiś

Reklama

Najlepsze tematy