Gwiazda Fortnite’a uważa, ze snajperki są zbędne

Jeden z najbardziej znanych graczy Fortnite’a na świecie – Turner „Tfue” Tenney wyraził podczas jednego ze swoich streamów bardzo kontrowersyjną opinię. Uważa, że karabiny snajperskie są zbędne w grze. Później jednak nieco zmienił swoje zdanie.

"Tfue" reprezentujący organizację FaZe Clan jest jednym z najpopularniejszych streamerów na świecie bez podziału na to, w jaką grę grają streamerzy na Twitchu. Jego transmisje ogląda średnio 60-70 tysięcy widzów. W pewnym momencie zaczął nawet "przebijać" słynnego "Ninję" pod względem oglądalności. To wszystko dzięki znakomitej grze w Fortnite: Battle Royale solo czy w duecie z jego kolegą Dennisem "Cloak" Lepore. Podczas jednego z ostatnich streamów wystosował ciekawą uwagę w kierunku dostępnych karabinów snajperskich w grze.

Reklama

Tenney wygłosił opinię, że karabiny snajperskie są zbędne w Fortnite. Jego największym argumentem jest to, że jakoby łatwo zlikwidować rywala za pomocą tej broni i daje to bardzo dużą przewagę posiadaczom. Na czacie wybuchła błyskawicznie dyskusja po słowach amerykańskiego gracza. Po chwili wycofał się on nieco ze swoich słów i przyznał, że nie widzi sensu snajperek podczas turniejów o wielkie pieniądze, podając ten sam argument.  

Przedmioty w Fortnite wielokrotnie były poddawane krytyce przez znanych streamerów na Twitchu, lecz to pierwszy raz, gdy zawodnik tego pokroju jest przeciwko jednej z najbardziej znanej broni w grze. Zaskoczyło to jego fanów, jak i środowisko Fortnite’a na świecie. Głos "Tfue" nie będzie raczej skuteczny w Epic Games. Nic nie wskazuje na to, by karabiny snajperskie miały zniknąć z gry.

Krzysztof Chałabiś

Reklama

Najlepsze tematy