Idealnie przed kolejnymi rozgrywkami LCS-ów i Majorem ELEAGUE, dobiegł końca pierwszy tydzień ligi Call of Duty.

Wczorajsze wyniki prezentują się następująco:

• Mindfreak - ERa Eternity (0:3)
  • Team Vitality - Echo Fox (0:3)
  • Team Kaliber - Red Reserve EU (3:2)
  • OpTic Gaming - Rise Nation (3:1)

Pierwsze trzy spotkania przebiegły bez większych zaskoczeń, zgodnie z przewidywaniami ekspertów w studiu CWL. Swoje pierwsze zwycięstwo wreszcie zgarnęło eRa Eternity, drużyna Ricky’ego, która jeszcze kilka tygodni temu nie była pewna swojego udziału w Pro League.

Europejskie Red Reserve bardzo solidnie postawiło się przeciwnikowi, chociaż ostatecznie to tK zgarnęło zwycięstwo.

Wszyscy czekali jednak na pojedynek dwóch niepokonanych drużyn, OpTic Gaming i Rise Nation. Mecz zaczął się w miarę standardowo. Hardpoint dla OG, S&D dla Rise, 1-1.

Ostateczny wynik tej rywalizacji rozstrzygnął się na CTF. Rise w pierwszej połowie prowadziło dwoma punktami, mieli ogromny komfort, wchodząc w drugą połowę i Methodza, który zaliczył kill streak 9 osób. Mimo tego OpTic wróciło do walki, odrobiło straty i ostatecznie, dzięki rewelacyjnemu Crimsixowi, wzięło CTF i pewnie wygrało następny Hardpoint.