​x-kom wygrywa w Pixel.bet Brawl

Kolejna polska formacja zaliczyła zwycięstwo w Pixel.bet Brawl: Nordic vs. Europe. Niedzielny czyn Izako Boars powtórzył x-kom Team.

Polacy zainaugurowali rozgrywki w starciu przeciwko Conquer. Podczas walki na pierwszej mapie to Finowie wcześnie przejęli inicjatywę, obejmując wyraźne prowadzenie 7:1. x-kom zdołał wprawdzie w pierwszej połowie poprawić swój dorobek punktowy, lecz strata do rywala wciąż była znaczna (5:10). Wszystko zmieniło się w drugiej połowie. Wtedy to podopieczni Adriana „IMD Piepera całkowicie zdominowali wydarzenia na serwerze, dzięki czemu z przewagą wygrali oni pierwszą potyczkę.

Oskar „oskarish” Stenborowski i spółka dobrze otworzyli drugi plac boju (2:0). Później do głosu doszli Skandynawowie, poprzez sprawnie wykonywane ataki budując solidną zaliczkę (9:4).  x-kom zmniejszył straty przed zmianą stron (6:9), następnie również za sprawą wygranej pistoletówki obejmując prowadzenie 10:9. Przez krótki fragment gry drużyny wymieniły się jeszcze razami (12:12). Ostatnie słowo znów należało jednak do Polaków.

x-kom Team – Conquer 2:0 (16:12 – mirage, 16:12 - inferno)