Mousesports drugim finalistą V4 Future Sports!

Mousesports pokonało 2:0 HellRaisers w drugim meczu półfinałowym turnieju V4 Future Sports Festival w Budapeszcie.

Pierwsza połowa wybranej przez mousesports mapy Mirage należała do graczy HellRaisers. Mimo, że obie drużyny prezentowały bardzo wyrównany poziom, to lepsza okazała się ekipa „DeadFox’a”, która wygrywała 8:7. Początek drugiej części gry był również bardzo dobry dla graczy HR. Wygrali oni trzy pierwsze rundy, dzięki czemu zdobyli trzypunktową przewagę nad „Myszami”. Ci jednak podnieśli się i wygrali aż siedem rund z rzędu i tym samym wygrywali 14:11 z graczami HR. Skład „bondika” próbował jeszcze się bronić, ale to mousesports ostatecznie wygrało na swojej mapie 16:14.

Na drugiej mapie – Cobblestone, również doświadczyliśmy wielu emocji. HR wygrało po raz kolejny pistoletówkę, co znów pomogło w wygraniu pierwszej połowy 8:7. „Myszy” jednak postanowiły po raz kolejny się nie poddawać i znów powalczyć o korzystny wynik. Powrót do dobrego wyniku rozpoczęli od wygranych trzech rund na start drugiej części mapy po stronie terro. Właściwie od tego momentu ekipa „ropza” zaczęła dominować na serwerze. Pomimo prób odwrócenia wyniku przez graczy HellRaisers, to ekipa mousesports awansowała do finału, w którym zmierzy się z Virtus.pro.

Mousesports 2:0 HellRaisers (Mirage – 16:14, Cobblestone 16:13)

Krzysztof Chałabiś

Dowiedz się więcej na temat: V4 Future Sports Festival | mousesports | HellRaisers