​ESEA Premier S29: Kinguin wygrywa, PACT z porażką

Kolejny dzień tygodnia przyniósł następne spotkania polskich zespołów w ESEA Premier Season 29 Europe. W środę do rywalizacji przystąpili zawodnicy Kinguin i PACT.

Choć przed spotkaniem „Pingwiny” były faworytami w meczu, to jednak EURONICS lepiej zaczęło pojedynek lepiej, wychodząc na prowadzenie 4:2. Od tego momentu Polacy przejęli inicjatywę, wyraźnie wygrywając pierwszą połowę (10:5). Po zmianie stron Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka kontynuowali dobrą grę, pewnie wygrywając starcie.

Kinguin – EURONICS 16:7 – mirage

Szósty mecz w rozgrywkach stoczyło również PACT, mierząc się ze Spirit. Drużyny od startu potyczki wymieniały się razami, co sprawiło, że w pierwszej połowie wynik wciąż był sprawą otwartą (7:8). Podczas drugiej części meczu wicemistrzowie Polski zgarnęli w pewnym momencie sześć punktów z rzędu (14:13), lecz ostatnie słowo należało do formacji z regionu CIS.

PACT – Spirit 14:16