​CS:GO: Kinguin z porażką w ESEA Premier

W środę zawodnicy Kinguin przystąpili do kolejnego spotkania w ramach ESEA Premier Season 29 Europe. Polacy okazali się nieznacznie gorsi od OpTic Gaming.

Do pojedynku z duńską formacją „Pingwiny” przystępowały z dwoma zwycięstwami w rozgrywkach na koncie. OpTic z kolei rozgrywało mecz, mając bilans 0-1.

Spotkanie pomiędzy zespołami było wyrównane. W pierwszej połowie nieznaczną przewagę uzyskali podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego, przechodząc na stronę broniącą z wynikiem 9:6. Duńczycy nie odpuścili jednak przeciwnikom, wygrywając drugą część starcia w takim samym rozmiarze. To oznaczało, że o losach meczu zdecyduje dogrywka, która wpadła na konto Skandynawów.

Kinguin – OpTic Gaming 16:19 - nuke

Patryk Głowacki

Dowiedz się więcej na temat: Kinguin | OpTic Gaming | esea premier season 29 europe | Loord