AGO Gaming po zaciętym spotkaniu pokonało Fragsters

AGO Gaming po bardzo emocjonującym spotkaniu pokonało Fragsters 2:0 w półfinale drabinki wygranych turnieju SkinHub Season 2.

Spotkanie rozpoczęło się na Trainie - mapie wybranej przez polskich zawodników. Zgodnie z planem AGO Gaming zdominowało pierwszą połowę, wygrywając 10:5. Jak się jednak później okazało, rywale mają mocną stronę CT i zdołali doprowadzić do remisu po 15.

Doliczone rundy jednak pokazały wyższość AGO nad rywalem i to zawodnicy z naszego kraju odnieśli zwycięstwo 19:16. Najlepszym polskim strzelcem był Michał "snatchie" Rudzki z 28 fragami na koncie.

Inferno było również bardzo wyrównaną i emocjonującą mapą. Na początku zawodnicy Fragsters zdominowali przebieg meczu, wygrywając pięć pierwszych rund. "Aniołki" próbowali jednak się podnieść i ostatecznie w pierwszej połowie wygrali pięć rund po stronie CT.

Po zamianie stron gra polskiej drużyny uległa poprawie. Polacy mieli serie wygranych rund, co pozwoliło na doprowadzenie do remisu w pojedynku. Na finiszu mapy polska ekipa okazała się mocniejsza i to ona odniosła zwycięstwo 16:14.