Zwycięstwo Team Kinguin na koniec sezonu ESEA MDL

Team Kinguin pokonał szwedzką formację Chaos 16:12 w ostatnim meczu ESEA MDL Season 28 Europe. Drużyny zmierzyły się na Dust2.

Polacy pomimo przegranych dwóch początkowych rund zdominowali początek spotkania ze szwedzką ekipą. Po jedenastu rundach prowadzili już 9:2 po stronie terro i wiele wskazywało na to, że ten mecz nie będzie specjalnie trudnym sprawdzianem dla "TaZa" i spółki.

Sama końcowka pierwszej połowy należała jednak do graczy Chaos, którzy ostatecznie przegrywali z polskimi graczami 5:10. Nastroje wśród polskiej ekipy przed decydującą połową były jednak wyśmienite.

Druga połowa jednak była bardziej wyrównana. Tym razem jednak role się zupełnie odwróciły. Runda pistoletowa oraz kolejna należały do Polaków z Teamu Kinguin, lecz następne pięć odsłon należało do Szwedów.

Team Kinguin nie pozwolił sobie jednak wyrwać zwycięstwa z rak i ostatecznie triumfował wynikiem 16:12.