ZOTAC Cup Masters: Team Kinguin rozbity przez MiBR

Team Kinguin został rozbity przez MiBR 3:0 w wielkim finale ZOTAC Cup Masters 2018. Polacy za drugie miejsce zainkasowali 60 tysięcy dolarów.

Wybrany przez Kinguin Dust2 okazał się niestety klęską Polaków. Polacy nie mieli za dużo do powiedzenia w trakcie rozgrywki na tej mapie. Brazylisko-amerykańska formacja nie dała najmniejszych szans polskiej drużynie, wygrywając 16:6. Ze względu na to, że była to wybrana mapa przez zawodników z naszego kraju, kolejna - Cache nie napawała optymizmem.

Jednak Polacy podnieśli się i postawili trudne warunki MiBRowi na mapie rywala. Cache przez większy fragment był bardzo wyrównany. Co prawda, Team Kinguin przegrywał po pierwszej połowie 6:9, lecz wygrali drugą pistoletówkę i doprowadzili do wyrównania 9:9. Ostatecznie to jednak "FalleN" i spółka okazali się lepsi, wygrywając 16:14.

Niestety Train, ponownie wybrany przez polską formację wyglądał bardzo podobnie do pierwszej mapy. Polacy totalnie nie mogli odnaleźć się wśród dobrze grających rywali. Pierwszą połowę przegrywali 1:14 i ciężko było się spodziewać, że odwrócą losy spotkania. Porażka stała się faktem, Polacy przegrali drugą rundą pistoletową i ostatecznie przegrali 16:1.