Zmienne szczęście Polaków w ESEA Premier

Team Kinguin oraz PACT rozegrały wczoraj spotkania w ESEA MDL. „Pingwiny” zmierzyły się z brytyjskim Endpoint, zaś rywalem PACTu było francuskie Smoke Criminals.

Mecz Teamu Kinguin z Endpoint nie był trudnym spotkaniem dla polskiej formacji. Pomimo, że początek rozgrywki na Overpass był dość wyrównany, lecz później Polacy zaczynali osiągać wyraźną przewagę nad swoimi rywalami. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Kinguin 9:6.

Druga połowa jednak należała zdecydowanie do "TaZa" i jego kolegów, którzy pozwolili zdobyć Brytyjczykom zaledwie na zdobycie dwóch rund i ostatecznie wygrali całe spotkanie na Overpass 16:8. Najskuteczniejszym zawodnikiem meczu był "Rallen" z 25 fragami na koncie.

Team Kinguin - Endpoint 16:8

PACT od samego początku meczu na Nuke miał bardzo trudną przeprawę z francuską drużyną. Pierwsza połowa należała do Smoke Criminals, którzy mieli jedną rundę przewagi nad drużyną z naszego kraju.

Polacy jednak zdołał odrobić tę niewielką stratę i doprowadził do dogrywki po zamianie stron. Do rozstrzygnięcia potrzeba było dodatkowych ośmiu rund. Z tej potyczki obronną ręką wyszli Francuzi, który ostatecznie wygrali spotkanie.

PACT - Smoke Criminals 18:22