x-kom team przegrał na pożegnanie z Bets.net Challenger Series

W niedzielę x-kom team rozegrał ostatnie spotkanie w ramach Bets.net Challenger Series. Polska formacja przegrała z Valiance.

Mecz bardzo dobrze rozpoczęli zawodnicy Valiance, którzy po stronie atakującej zgarnęli siedem pierwszych rund na swoje konto. Dopiero od ósmej odsłony Polacy zaczęli poprawiać swój dorobek punktowy. Po pierwszej połowie jednak x-kom przegrywał 10:5. W drugiej połowie bałkańska formacja poszła za ciosem, cały czas dominując nad przeciwnikiem. Patryk „ponczek” Wites i spółka nie byli w stanie przeciwstawić się rywalowi, ostatecznie wyraźnie przegrywając spotkanie.

x-kom team – Valiance 6:16 – cache

Dla polskiej formacji był to ostatni mecz drugiej fazy grupowej w turnieju. Podopieczni Adriana „IMD” Piętra już wcześniej stracili szansę na awans do fazy pucharowej zmagań.