Liga ECS: Dwa zwyciestwa Virtus.pro

Virtus.pro dwukrotnie pokonało fnatic w ramach rozgrywek ligi ECS Season 6 Europe. Arenami potyczek był Mirage oraz Cache.

W pierwszym meczu w ramach ligi ECS Season 6 Virtusi podjęli fnatic na Mirage. Niespodziewanie polska formacja od samego początku nadawała ton rywalizacji. Pierwsza połowa zakończyła się deklasacją na korzyść Polaków i wynikiem 3:12 po stronie antyterrorystów. Po zamianie stron to Szwedzi wiedli prym. Za wszelką cenę chcieli odrobić poniesione straty, zbliżyli się nawet na jeden punkt do Virtus.pro (13:14), lecz to Polacy wyszli obronną ręką i wygrali starcie 16:13.

Polacy drugą mapę (Cache) przeciwko fnatic również rozpoczęli bardzo dobrze. Jednak pomimo zwycięstwa w pistoletówce, początek spotkania był wyrównany. Gracze Virtus.pro zdołali jednak wygrać pierwszą połowę 8:7. Druga odsłona była już znacznie lepsza dla polskich zawodników. Osiem wygranych rund przy trzech przeciwnika pozwoliło na triumf 16:10 i wynik 2:0 w dwóch środowych meczach ECS Season 6.