Grand Hotshots: Porażka Codewise Unicorns

Codewise Unicorns po bardzo wyrównanym spotkaniu uległo Copenhagen Flames 13:16 w meczu otwarcia grupy C turnieju Grand Hotshots. Polacy, by wyjść z grupy muszą pokonać forZe z Rosji.

Po poniedziałkowej klęsce PACT w Grand Hotshots, Codewise Unicorns było jedynym polskim przedstawicielem na tym turnieju. Rywalami Polaków była duńska formacja Copenhagen Flames. Nasi reprezentanci rozpoczęli mapę Train po stronie broniącej. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Niestety to Duńczycy osiągnęli na półmetku rozgrywki korzystniejszy rezultat, prowadząc 8:7.

Zniwelowanie strat ze strony Codewise szybko nastąpiło, gdyż ci wygrali pistoletówkę i szybko objęli prowadzenie. Duńczycy dogonili polską formację w drugiej połowie i nie oddali go do końca spotkania. Ostatecznie Copehnagen Flames wygrało 16:13 z Codewise Unicorns.