Dwa zwycięstwa Team Kinguin w ESEA

Team Kinguin wygrał dwa poniedziałkowe starcia w ramach ESEA MDL Season 29. Polacy najpierw rozprawili się z x6tence Galaxy, a następnie ze Spirit.

Pierwsze poniedziałkowe spotkanie Team Kinguin w ESEA MDL Season 29 polscy zawodnicy zagrali przeciwko szwedzkiemu x6tence Galaxy. Mecz na Cache’u nie dostarczył wielu emocji. Polska formacja od samego początku meczu przejęła inicjatywę w spotkaniu. Znakomita pierwsza połowa "TaZa" i spółki zakończyła się wynikiem 12:3.

W drugiej połowie Szwedzi próbowali odrobić poniesione straty przed zamianą stron. Pomimo przegranej pistoletówkę zdołali wygrać trzy rundy z rzędu. To było jednak zdecydowanie za mało na dobrze dysponowanych Polaków. Team Kinguin ostatecznie rozgromił x6tence Galaxy 16:7.

Team Kinguin - x6tence Galaxy 16:7 (Cache)

Drugie spotkanie tego dnia - przeciwko Spirit było dużo bardziej emocjonujące. "Pingiwiny" ponownie zdominowali pierwszą połowę, tym razem na Mirage, wygrywając 10:5 po stronie antyterrorystów.

Rosjanie jednak zanotowali imponujący powrót w drugiej połowie. Pomimo przegranej drugiej rundy pistoletowej odrobili kilka rund przewagi. Po bardzo emocjonującej końcówce to jednak Polacy wyszli ze spotkania obronną ręką, wygrywając całe spotkanie do 14.

Team Kinguin - Spirit 16:14 (Mirage)